Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

WildStar - darmowe MMORPG zadebiutowało na Steamie
W czerwcu 2014 roku na komputerach osobistych zadebiutowało MMORPG WildStar. Po nieco ponad roku, pierwotnie płatna produkcja z abonamentem, została przeniesiona na model biznesowy free-to-play, by przekonać do siebie więcej graczy. By trafić do jeszcze większego grona osób, kilka miesięcy temu podjęto decyzję w sprawie wydania projektu na Steamie – najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Ekipa Carbine Studios słowa dotrzymała i tytuł jest już dostępny w sklepie Valve, gdzie oczywiście rozprowadzany jest za darmo – stosowny link znajdziecie nieco niżej. Oczywiście nie oznacza to zakończenia dalszych prac, gdyż obiecano już m.in. nową zawartość PvP, dwie kolejne klasy postaci (Chua Warrior i Aurin Engineer), możliwość zmiany rasy w Chop Shop oraz inne niespodzianki, także te przeznaczone dla bardzo doświadczonych osób.

Krótko pisząc, jeżeli nawet po przejściu na model free-to-play wstrzymywaliście się ze sprawdzeniem WildStara, bo nie było go właśnie na Steamie, no to teraz nie macie już wymówek. A, że warto dać tej grze szansę, pisaliśmy już dawno temu.

Przypominamy, że WildStar zostało stworzone przez Carbine Studios, założone przez byłych pracowników firmy Blizzard Entertainment współtworzących słynne World of Warcraft, które służyło zresztą za inspirację dla nowej gry. Podczas rozgrywki trafiamy do fantastycznego świata Nexus, gdzie frakcje Wygnańców oraz Dominimum starają się odkryć sekrety technologii pozostawionej niegdyś przez rasę Eldanów. Zabawa polega oczywiście na przemierzaniu planety, wykonywaniu rozmaitych misji, walce i szeregu innych rzeczy, które kochają miłośnicy gatunku MMORPG.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2016-06-11 19:39:36
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow