Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wild West Online jednak bez zbiórki na Kickstarterze
Kilka dni temu sieć obiegła informacja o Wild West Online – PC-towej grze MMO, pod wieloma względami przypominającej opcję multiplayer z Red Dead Redemption. Deweloperzy zapowiedzieli, że wkrótce ruszy zbiórka pieniędzy na Kickstarterze, w ramach której będą chcieli pozyskać przynajmniej 250 tysięcy dolarów. Okazało się jednak, że do tego nie dojdzie. Tytuł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, w Internecie pojawiło się mnóstwo artykułów na jego temat, a na skrzynkę mailową studia 612 Games trafiły tysiące wiadomości. Potrzebne środki bardzo szybko znalazły się u inwestorów, więc firma nie ma już potrzeby przeprowadzania akcji na Kickstarterze.

Odzew społeczności przekroczył nasze wyobrażenia. Mamy szczęście, że nasi inwestorzy zdecydowali się wyłożyć dodatkowe fundusze, dzięki czemu zrobimy grę, jaką chcieliśmy, bez konieczności zbierania pieniędzy. Na PC-tach brakuje westernów, więc nie możemy się doczekać, by wypuścić grę – stwierdził Stephan Bugaj, wiceprezes DJ2, wydawcy Wild West Online.

Oprócz zbiórki na Kickstarterze, z planów dewelopera wypadł także Steam Early Access. Za to gra od razu ukaże się z elementami, które miały się pojawić w produkcji po zebraniu odpowiedniej kwoty. Np. dopiero po pozyskaniu 400 tysięcy dolarów mieliśmy otrzymać kobiece postacie – teraz dostaniemy je na starcie wraz z dodatkowymi aktywnościami społecznościowymi (np. gra w karty) i większą liczbą opcji RPG. Ponadto studio 612 Games zapowiedziało, że planowane po premierze dodatki udostępniane będą za darmo.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2017-05-18 21:02:42
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow