Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wiedźmin z dodatkowymi przygodami już 26 czerwca w sklepach
Firma CD Projekt przypomniała, że 26 czerwca tego roku gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona zostanie wydana w serii Platynowa Kolekcja. Fani otrzymają dodatkową zawartość w postaci pięciu nowych przygód opracowanych bezpośrednio przez fanów. Podobno bonusowe zadania zapewnią ponad 10 godzin zabawy. Przedstawiono szczegółowo poszczególne misje oraz wskazano wszystkie elementy tej oferty.

W jakich przygodach weźmie udział Wiedźmin? Zmierzymy się między innymi z upiorami w Cichej Wólce – poznamy miejscową karczmę oraz pozornie spokojną okolicę. Zadanie będzie oferowało nieliniową fabułę, ciekawe przerywniki filmowe oraz dużo dobrego humoru. W drugiej przygodzie – Podstępy – wybierzemy się natomiast do tytułowej wioski na wezwanie Esterada Thyssena, czyli władcy Koviru.

Szlag by trafił te bagna to trzecia przygoda, w której Geralt utknie na podmokłych terenach, nękanych przez dziwne wydarzenia (halucynacje, utopce). Będziemy musieli rozwiązać zagadkę zniknięcia żony chłopa. Czwarta opowieść ma traktować natomiast o weselu Geralta, a w piątej (Wiedźminkołaj) bohater zatrzyma się w Wyzimie i zadecyduje o tym, czy świat zobaczy jeszcze kiedykolwiek święta i śnieg.

Oprócz powyższych, dodatkowych zadań otrzymamy oczywiście pokaźny zestaw atrakcji: unikalne pudełko, najnowszą wersję gry (1.5), poradnik i instrukcję. Produkcja nie będzie też miała żadnych zabezpieczeń DRM. Do tego należy dodać płytę bonusową z filmami (wywiady), muzyką z gry (oficjalna ścieżka i dodatkowe utwory), opowiadaniem Sapkowskiego, mapą świata i materiałami fanowskimi.

Bogate wydanie jednej z głośniejszych polskich gier pojawi się w sklepach 26 czerwca, chociaż można je zamawiać już teraz. Za całość zapłacimy 69,90 zł. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie CD Projektu. Warto dodać, że na stronie gry powyższe, jak i inne przygody dostępne są do ściągnięcia. Najnowsza historia - W potrzasku – została przygotowana przez debiutującą grupę modderską Muzykanci.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2009-06-12 09:47:08
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow