Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy
Serwis RPGSite donosi, że seria gier Wiedźmin sprzedała się już w 40 mln egzemplarzy. Co ważne, za połowę wyniku odpowiada trzecia część cyklu – Wiedźmin 3: Dziki Gon. Źródłem informacji jest komunikat prasowy studia CD Projekt RED, powiązany z zapowiedzią wersji dedykowanej konsoli Nintendo Switch.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to pierwsza gra z serii, która ukaże się na konsoli Nintendo, przedstawiając cykl zupełnie nowej publiczności, a także dając szansę ponownego zagrania w ostatnią przygodę Geralta z Rivii - tym razem w ruchu - każdemu, kto już jej doświadczył. Wydanie gry na Nintendo Switch jest również związane z dalszym umocnieniem statusu Dzikiego Gonu jako najlepiej sprzedającego się tytułu marki - obecnie odpowiada on za ponad połowę z 40 milionów sprzedanych egzemplarzy serii – czytamy.

Premiera Wiedźmina 3 na wspomnianej konsoli z pewnością pozwoli na poprawienie tego imponującego wyniku – urządzenie Nintendo cieszy się obecnie olbrzymią popularnością, a kultowy status polskiej produkcji niemal na pewno zaintryguje wielu graczy preferujących platformę Wielkiego N.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-06-12 15:30:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow