Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - grę da się już przejść od początku do końca
Na łamach Parkietu Adam Kiciński, prezes firmy CD Projekt, zdradził, że wyczekiwana polska gra RPG Wiedźmin 3: Dziki Gon jest bliska ukończenia i można już przejść ją w całości. Obecnie studio pracuje nad szczegółami i optymalizacją, a termin premiery ma zostać podany w ciągu pierwszego półrocza bieżącego roku. Krótka rozmowa zdradziła także kilka innych ciekawostek, m.in. o planowanych edycjach „trójki” (podstawowa i kolekcjonerska), ilości osób zaangażowanych w produkcję czy też o przygotowywanych wersjach językowych.

„Grę da już się przejść od początku do końca. Oczywiście wymaga jeszcze doszlifowania, optymalizacji wydajności, dopracowania grafiki itp. ale finał wydaje się być dość bliski. Obecnie aż trzy czwarte zasobów naszego studia jest zaangażowane w Wiedźmina 3. Reszta pracuje nad Cyberpunkiem 2077 – odpowiedział Kiciński na pytanie „Czy Wiedźmin 3 jest już gotowy?”

Krótko pisząc, kampania trzeciego Wiedźmina jest już ukończona i obecnie zespół zajmuje się polerowaniem swojego dzieła. Biorąc pod uwagę fakt, że do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, można podejrzewać, że będzie to naprawdę dopracowana produkcja. Oprócz tego firma CD Projekt zajmuje się także innymi rzeczami, w tym lokalizacją. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oficjalnie wspiera 11 języków - część trzecia wydana zostanie w 12 – 15 wersjach. Na rynku dostępne będą dwie edycje - podstawowa i kolekcjonerska. Polski deweloper i wydawca znany jest z rozpieszczania graczy zawartością pudełek ze swoimi grami i nie inaczej będzie w tym przypadku. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów na ten temat, ale wiemy, że otrzymamy „bardzo bogatą wersję podstawową i naprawdę wyjątkową edycję kolekcjonerską”.

Kiciński zapytany o datę premiery wyjawił tylko, że zostanie ona podana w pierwszym półroczu bieżącego roku. Redaktor Parkietu próbował wyciągnąć informację, czy finalna wersja pojawi się w sklepach jesienią, na co prezes CD Projektu stwierdził tylko, że: „Uchylę się od odpowiedzi na to pytanie. Proszę jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość”.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2014-01-27 18:18:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow