Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wiedźmin - Ciri dobrym materiałem na grę zdaniem scenarzysty
Serwis VG247 przeprowadził wywiad z Jakubem Szamałkiem – scenarzystą Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Deweloper przyznał, że jednym z największych żali zespołu powiązanych z Dzikim Gonem był fakt, że nie poświęcono więcej czasu na przedstawienie historii Ciri.

Żałuję, że nie udało nam się poświęcić trochę więcej uwagi przeszłości Ciri. Ona jest tak niesamowicie bogatą i złożoną postacią. Z oczywistych powodów – cóż, nie ma jej prawie przez dwie trzecie gry – nie dostała tyle czasu ekranowego, ile my, scenarzyści, byśmy chcieli. Ale może do tego wrócimy w przyszłości – powiedział Jakub Szamałek.

Dziennikarz zapytał pracownika CD Projekt RED, czy ten rozpatrywał kontynuowanie serii Wiedźmin z Ciri w roli głównej bohaterki. Deweloper zareagował na to pytanie w dość oryginalny sposób – pytając dziennikarza, czy chciałby zagrać w taką produkcję.

Ciekawe pytanie. Czy chciałbyś zagrać w grę, w której Ciri byłaby główną bohaterką? - dopytywał.

Wygląda na to, że stworzenie Wiedźmina 4, w którym to Ciri grałaby główne skrzypce – a przynajmniej odgrywała ważną rolę – jest jednym ze scenariuszy rozpatrywanych przez największą polską firmę deweloperską. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy ta koncepcja się pojawia.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2020-05-19 16:27:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow