Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

What Remains of Edith Finch kolejną darmową grą w Epic Games Store
Platforma dystrybucji cyfrowej Epic Games Store ujawniła tytuł kolejnej gry, która zostanie udostępniona za darmo wszystkim klientom. Będzie to przygodówka What Remains of Editth Finch, autorstwa studia Giant Sparrow. Produkcję będzie można dodać do swojej biblioteki gier w dniach 10-25 stycznia.

Tym samym tytuł Giant Sparrow dołącza do dwóch innych produkcji sprezentowanych przez omawiany sklep: Subnautica oraz Super Meat Boy. Pierwszy ze wspomnianych tytułów został udostępniony w grudniu, a drugi można zdobyć do 10 stycznia – więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, warto nadrobić zaległości. Przypominamy też, że podobnych okazji będzie więcej – Epic Games Store planuje nieodpłatnie oferować klientom kolejne gry aż do końca 2019 roku.

What Remains of Edith Finch przedstawia tajemniczą historię pewnej przeklętej, amerykańskiej rodziny. Produkcja jest podzielona na epizody, których akcja toczy się na przestrzeni 100 lat – od początku XX wieku, aż po czasy współczesne. Tytuł Giant Sparrow jest dostępny także na PlayStation 4 oraz Xboksie One i został bardzo dobrze przyjęty przez branżowe media (w serwisie Metacritic może się pochwalić średnią recenzji na poziomie 88-92%, w zależności od platformy). Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych uznała tę produkcję za najlepszą grę 2017 roku.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-04 12:40:44
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow