Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

We Happy Few - ujawniono informacje o Season Passie
Compulsion Games ogłosiło pierwsze szczegóły dotyczące Season Passa We Happy Few oraz darmowych nowości, jakie pojawią się w grze. Pierwsza nowość zostanie udostępniona bezpłatnie i będzie to tryb Sandbox, w którym zabawa nigdy się nie kończy, a gracze mogą dostosować świat gry: stworzyć większy, mniejszy, bardziej niebezpieczny, zmniejszyć liczbę źródeł pożywienia i nie tylko. Będzie można też zmienić zasady, np. grać jako Wellie. Nie ujawniono, kiedy ten tryb zostanie udostępniony.

W planach jest także Season Pass, oferujący trzy fabularne dodatki:

 • Roger & James in: They Came From Below - Roger i James wyruszają na poszukiwanie przygód i miłości, ale odnajdują dziwaczną technologię i nowe zagrożenie. Nic nie jest takie, jak się wydaje - a może wręcz przeciwnie, jest dokładnie takie?
 • Lightbearer - piosenkarz i wykolejeniec Nick Lightbearer jest jednym z najpopularniejszych gwiazd rocka w Wellington Wells, ale co tak naprawdę sprawia, że jest taki popularny? Tego dowiemy się dzięki nocnemu show Wujka Jacka.
 • We All Fall Down - Tak jak na każdej długo używanej masce szczęśliwości powstają rysy, tak we wszystkich społeczeństwach tworzą się pęknięcia. Nie oznacza to jednak, że trzeba odkopywać brudy z przeszłości.

  Na razie Season Pass można nabyć wyłącznie z grą w edycji Deluxe, ale później trafi on do sprzedaży osobno. We Happy Few ukaże się na PC, PS4 i Xboksie One 10 sierpnia.

  Źródło:
  Małgorzata Trzyna - gram.pl
 • Klemens
  2018-08-05 13:43:13
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow