Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Watch Dogs i The Stanley Parable od dziś za darmo w Epic Games Store
Firma Epic Games udostępniła nam za darmo kolejne dwie produkcje. Tym razem mowa o Watch Dogs, czyli pierwszej części popularnej serii gier akcji z otwartym światem od Ubisoftu, a także o eksperymentalnej przygodówce zatytułowanej The Stanley Parable. Standardowo na dodanie tych tytułów do swojej kolekcji będziemy mieć tydzień – 26 marca zostaną zastąpione przez gry Figment i Tormentor x Punisher.

Watch Dogs zabiera nas w podróż do Chicago znajdującego się pod kontrolą inwigilującego obywateli Centralnego Systemu Operacyjnego (CtOS). Główny bohater tej produkcji, czyli Aiden Pearce, walczy z systemem, jednocześnie szukając zemsty za śmierć swojej siostrzenicy. W trakcie zabawy przemierzamy rozległe miasto (na piechotę lub przy pomocy pojazdów) i realizujemy misje, w których możemy zarówno wykazać się umiejętnością rozwiązywania problemów metodą „na Rambo” (czyt. z okrzykiem bojowym na ustach i z karabinem maszynowym w ręku), jak i zabawić się w Sama Fishera, eliminując wrogów po cichu oraz włamując się do systemów bezpieczeństwa (co umożliwia nam smartfon będący naszym podstawowym narzędziem „pracy”).

The Stanley Parable natomiast pozwala nam się wcielić w pracownika korporacji, który pewnego dnia nie otrzymuje od szefostwa żadnych poleceń. Nasz podopieczny postanawia więc opuścić swoje biuro i sprawdzić, jakie tajemnice skrywa siedziba firmy. Przemierzanie kolejnych pomieszczeń urozmaica narrator mający dość nietypowe poczucie humoru. Co ciekawe, choć gra stawia przed nami kolejne cele, ich realizacja jest całkowicie opcjonalna.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2020-03-19 18:48:28
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow