Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Warriors of Waterdeep - powstaje mobilne RPG na bazie Dungeons & Dragons
Znane z takich tytułów jak Jurassic World: The Game czy Battlestar Galactica: Squadrons kanadyjskie studio Ludia zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim mobilna gra RPG zatytułowana Warriors of Waterdeep. Produkcja osadzona będzie w uniwersum Zapomnianych Krain, czyli najpopularniejszym świecie Dungeons & Dragons.

Gra zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Autorzy nie podali dokładnej daty premiery, choć obiecali, że nie będziemy musieli długo czekać.

Udostępnione przez autorów informacje są na razie bardzo skromne. Wiemy, że Warriors of Waterdeep będzie bitewnym RPG, koncentrującym się na dowodzeniu kilkuosobową drużyną bohaterów podczas turowych starć. Gra zaoferuje bogaty wybór postaci i zabawa w dużym stopniu będzie obracała się wokół kolekcjonowania herosów oraz ulepszania ich umiejętności.

Przypomnijmy, że w grudniu Chris Cocks, czyli obecny prezes firmy Wizards of the Coast, poinformował w wywiadzie, że w ciągu następnych 12-18 miesięcy na rynek trafi cztery lub pięć gier wideo bazujących na marce Dungeons & Dragons, a kolejnych pięć-sześć pozycji ukaże się w 2020 roku lub później.

Położenie nacisku na gry wideo nie dziwi, gdyż Chris Cocks, zanim został w 2016 roku prezesem Wizards of the Coast, przepracował niemal dekadę w firmie Microsoft, zajmując się rozwojem serii Fable czy Halo. Doskonale rozumie zatem znaczenie gier wideo we wzmacnianiu pozycji marek na rynku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2018-02-19 15:28:42
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow