Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Warhammer 40K: Eternal Crusade ukaże się na PC-tach 23 września
Firma Bandai Namco ujawniła datę premiery PC-towego wydania gry Warhammer 40K: Eternal Crusade. Produkcja dostępna od kilku miesięcy w ramach wczesnego dostępu, doczeka się pełnej wersji 23 września bieżącego roku. Niestety gracze konsolowi będą musieli poczekać dłużej, gdyż studio Behavior Interactive postanowiło chwilowo wstrzymać produkcję edycji na PlayStation 4 i Xboksa One. Dzięki temu wydanie komputerowe spełni założenia dewelopera związane z zawartością i jakością gry, a gdy ukaże się już ona na konsolach, będzie po prostu dopracowana. Tak przynajmniej twierdzą twórcy, a co z tego wyniknie w rzeczywistości, czas pokaże.

Warhammer 40K: Eternal Crusade to trzecioosobowa strzelanka MMO. Akcja produkcji rozgrywa się na planecie Arkhona, gdzie Kosmiczni Marines, Chaos Marines, Eldarzy oraz Orkowie walczą o dominację. W związku z tym gracze wcielają się w przedstawicieli poszczególnych ras i biorą udział w kolejnych, toczonych na dużą skalę potyczkach, nieustannie zmieniających świat gry.

Tytuł posiada sporo elementów znanych z gatunku RPG, co objawia się przede wszystkim rozbudowanym systemem rozwoju postaci, które zdobywają nowe umiejętności oraz wyposażenie. To jest bardzo zróżnicowane, gdyż pochodzi z całej 29-letniej historii Warhammera 40,000.

Od momentu premiery w Steam Early Access, tytuł zbiera mieszane opinie graczy. Dla jednych jest to projekt, który musi posiadać w swojej kolekcji każdy miłośnik tego uniwersum, a dla innych wręcz przeciwnie. Fani zarzucają twórcom słabą optymalizację czy też zły balans rozgrywki, ale pamiętajmy, że recenzje wystawiono dla nieukończonej wersji gry, więc po premierze pełnego wydania może być lepiej.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-21 16:34:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow