Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Warcraft Adventures – grywalna wersja przygodówki w świecie Warcrafta wyciekła po 18 latach
Klasyczna gra przygodowa point-and-click w świecie Warcrafta? Fani tego uniwersum być może pamiętają tę produkcję, która pod koniec lat 90. była tworzona przez rosyjskie studio deweloperskie. Były to czasy wielkiej popularności tego typu tytułów przygodowych, kiedy to LucasArts niemal zdominował rynek serią Monkey Island. Blizzard postanowił na tym skorzystać i zlecił stworzenie gry zatytułowanej Warcraft Adventures: Lord of the Clans, która miała opowiedzieć historię Thralla w zupełnie nowy sposób.

Projekt został jednak ostatecznie zawieszony z uwagi na liczne komplikacje i problemy przy dewelopingu. Wydawało się, że to koniec Warcraft Adventures… choć wszystko wskazuje na to, że przez 18 lat uchowała się grywalna wersja tej produkcji. Udostępnił ją właśnie jeden z użytkowników forum Scrolls of Lore. Tym samym wszyscy chętni mogą za darmo pobrać Warcraft Adventures: Lord of the Clans, w której znajdziemy nawet przerywniki filmowe. Całość zajmuje około 570 MB.

Studio Blizzard nie skomentowało jeszcze całej sytuacji i możliwe, że ich ingerencja będzie wiązała się z usunięciem wątku na forum oraz zablokowaniem możliwości pobrania zaginionej produkcji. Zainteresowanym radzimy więc pospieszyć się ze ściągnięciem, na wypadek gdyby gra miała zaginąć po raz kolejny. Należy pamiętać, że Warcraft Adventures: Lord of the Clans, będące przecież ponad 18 letnią produkcją, może sprawiać kłopoty na nowych systemach operacyjnych. Na szczęście, jeden z użytkowników Reddita przedstawił kilka porad dotyczących działania gry na Windowsie 10. Jego wątek możecie znaleźć w tym miejscu.

Źródło:
"Makek" - GRY-OnLine
Klemens
2016-09-11 19:02:40
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow