Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wallace & Gromit's Grand Adventures na PC już 24 marca
Wynalazca Wallace oraz jego zabawny kompan pies Gromit powrócą już 24 marca na komputery osobiste. Wallace & Gromit's Grand Adventures to kolejne dzieło firmy Telltale Games, zajmującej się przede wszystkim produkowaniem świetnych przygodówek (np. Sam & Max), wydawanych przeważnie w formie epizodów. Najnowsza produkcja bazuje na znanej serii filmów animowanych.

Posiadacze pecetów mogą zamawiać już Grand Adventures. Pakiet składa się z 4 odcinków przygód Wallace’a i Gromita. Pierwszy z nich, zatytułowany Fright of the Bumblebees, zostanie wydany właśnie w marcu. Następne w kolejce są: The Last Resort (zapowiadany na maj), Muzzled! (czerwiec) oraz The Boogey Man (lipiec). Dla osób, które zamówią zestaw przed premierą (za 26$) autorzy oferują dwa darmowe epizody innych gier: Ice Station Santa (czyli pierwszy odcinek drugiego sezonu Sam & Max) oraz Dangeresque 3: The Criminal Projective (Strong Bad's Cool Game for Attractive People).

Po zapłaceniu za pakiet będziemy otrzymywać powiadomienia o dostępności kolejnych odcinków w sieci. Kiedy już wszystkie zostaną wydane pojawi się też opcja zamówienia ich na płycie – w tym przypadku będziemy musieli zapłacić jedynie za przesyłkę. Na razie nie wiemy czy w podanych wyżej terminach gra pojawi się także na Xboksa 360, na którego została przecież zapowiedziana już jakiś czas temu. Autorzy udostępnili również wymagania sprzętowe produktu, które prezentują się następująco:

 • Procesor: 2.0 GHz lub lepszy (Pentium 4 3.0 GHz rekomendowany)
 • Pamięć: 512 MB (1 GB rekomendowany)
 • Karta grafiki: 64 MB pamięci i kompatybilna z DirectX 8.1 (karta z 128 MB pamięci rekomendowana)
 • System operacyjny: Windows XP/Vista

  Wiemy również, że już w poniedziałek (16 marca) wypuszczona zostanie wersja demonstracyjna produktu, dostępna na łamach serwisu Yahoo! Games. Całość została stworzona przy współpracy z firmą Aardman Animations, odpowiedzialną za animowane filmy. Gra będzie oferowała przede wszystkim dużą porcję humoru, dobrze znanego fanom przygód Wallace’a i Gromita. Zobaczymy zupełnie nowe przygody, nieznane wcześniej postacie oraz rewolucyjne wynalazki głównego bohatera.

  Źródło:
  Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
 • Klemens
  2009-03-14 13:20:41
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow