Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

W nowym RPG od Obsidian nie będzie mikrotransakcji ani lootboksów
Obsidian Entertainment nie może jeszcze opowiedzieć o szczegółach swego kolejnego tytułu - ciągle czekamy na właściwą zapowiedź. Niemniej w dobie rosnącej (nie)popularności mikrotransakcji i lootboksów, twórcy zdecydowali się rozwiać wątpliwości fanów, którzy obawiają się, że w nadchodzącym RPG również mogłyby się pojawić. Jednak, jak wyjaśnia zespół:

- Żadnych mikrotransakcji, w tej czy innej formie, w naszej grze nie będzie. Chcielibyśmy też wspomnieć słówko o naszej współpracy z Private Division, naszym wydawcą. Jest on daleki od "wywierania na nas nacisku" - czy to w kwestii mikrotransakcji, czy w jakiejkolwiek innej. Private Division bardzo silnie wspiera naszą wizję, swobodę twórczą i cały proces, jaki wykorzystujemy podczas prac nad RPG-ami. Są to wspaniali partnerzy i jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z nimi, przygotowując się do wydania kolejnej gry. Chcemy, by był to wspaniały tytuł, który trafi do rąk jak największej liczby osób.

Twórcy podziękowali także fanom za wsparcie i podkreślili, że kiedy podejmują jakąkolwiek decyzję, zawsze stawiają graczy na pierwszym miejscu.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2017-12-16 18:15:34
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow