Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

W grze MMO The Secret World zapłacimy za abonament i mikrotransakcje
Odpowiedzialny za kontakty ze społecznością Oliver Kunz ze studia FunCom zdradził pierwsze informacje na temat modelu biznesowego gry MMO o nazwie The Secret World. Gracze będą musieli płacić za abonament, a mimo to nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności. Nieznacznie opóźniony został także start zapisów na beta testy.

Jak czytamy na oficjalnym forum The Secret World, tytuł zostanie wzbogacony o wirtualny sklep, w którym będziemy mogli dokonać szeregu zakupów za prawdziwe pieniądze. Jest to dosyć zaskakujące podejście twórców - tym bardziej, że fani będą zmuszeni stale opłacać abonament za przebywanie w świecie opracowanym przez studio FunCom.

Należy pamiętać o tym, że wszelkie mikrotransakcje będą nieobowiązkowe i nikt nas do nich nie zmusi. Kunz dodatkowo uspokaja, że we wspomnianym sklepiku dostępne będą tylko rzeczy nie mające bezpośredniego wpływu na nasze postępy. Za niewielką ilość gotówki zapłacimy m.in. za nowe ubrania dla bohatera i inne elementy pozwalające odmienić jego wygląd.

Twórcy zapewniają, że zakupione w ten sposób przedmioty nie dadzą żadnej przewagi ich nabywcom. Deweloper chce w ten sposób uniknąć sytuacji, w której gracze z zasobniejszymi portfelami byliby w lepszej sytuacji od pozostałych. W tym temacie obie strony mają być traktowane równo, a jedynym wymogiem będzie opłata comiesięcznego abonamentu.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-08-28 18:40:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow