Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

W The Elder Scrolls V: Skyrim przemienimy się nie tylko w wampiry
Firma Bethesda potwierdziła jakiś czas temu, że w The Elder Scrolls V: Skyrim pojawi się możliwość przeistoczenia w wampira, z czym będą wiązały się nowe elementy rozgrywki. W filmach z gry, które wyciekły do sieci, pojawiła się wzmianka o jeszcze jednej niespodziance związanej z przemianą postaci. To oczywiście potężny spoiler, więc ostrzegamy przed poniższą częścią tekstu.

Sprawa została zauważona między innymi przez serwis Gamespy, który wyszukał filmy publikowane przez wyjątkowo nadgorliwych fanów produkcji. Bethesda walczy z tego typu praktyką, bo chce zachować wszystkie niespodzianki dla graczy. Nie możemy więc pokazać żadnego z materiałów – po prostu są one szybko kasowane. Chodzi jednak o to, że w grze pojawią się wilkołaki.

W Skyrim najwyraźniej będziemy mogli podjąć pewne zadanie, wskutek którego przeistoczymy się w lykantropa, czyli istotę przyjmującą postać humanoidalnego wilka przy pełni księżyca. Rasa nie jest nowością w The Elder Scrolls, bo pojawiła się w grze Daggerfall. W dodatku Bloodmoon do Morrowinda temat wilkołaków był na pierwszym planie: gracz mógł nawet stać się jednym z nich.

Wilkołaki to nie jedyne mroczne elementy, jakie znajdziemy w grze. Podobno pojawi się w niej także quest dotyczący kanibalizmu. Tak przynajmniej wynika z opisu, jaki pojawił się na stronie brytyjskiej organizacji ratingowej British Board of Film Classification. Czytamy w nim, że gracz będzie mógł dołączyć do grupy żywiącej się ludzkim mięsem (co może być związane z wilkołakami lub wampirami).

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-07 13:50:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow