Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

W The Elder Scrolls: Skyrim nie zabraknie modów
Firma Bethesda potwierdziła, że w najnowszej odsłonie serii The Elder Scrolls nie zabraknie wsparcia dla modów. Producent jest znany z otwartego podejścia do tej kwestii, dzięki czemu jego gry są chętnie modyfikowane przez fanów. Tak było w przypadku Obliviona czy Fallouta 3. Jak widać ciekawie zapowiadający się Skyrim nie będzie odstawał od poprzedników.

O sprawie dowiedzieliśmy się z oficjalnego bloga Bethesdy. Przedstawiciel firmy napisał, że narzędzia dla modderów czynią świat lepszym, bo sprawiają radość wszystkim zainteresowanym grupom. Cieszą się sami moderzy (mogą modyfikować grę), deweloperzy (z postępów moderów), a także gracze (w końcu dostają nieprzerwane dostawy nowej zawartości).

W Skyrim pobawimy się nową technologią Bethesdy – Creation Engine – do której zostanie dołączony Creation Kit. Zestaw pozwoli standardowo budować i modyfikować poziomy (podobne narzędzia były wypuszczane do poprzednich gier firmy). Moderzy mogą więc szykować już pomysły na nowe kampanie, epizody i dodatki, które ułatwią i urozmaicą życie graczy.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - Gameplay.pl
Klemens
2011-01-20 10:15:27
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow