Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

W Lost Horizon 2 zagramy w październiku
Firma Deep Silver właśnie poinformowała, że gra Lost Horizon 2 trafi do sprzedaży w Niemczech 28 sierpnia tego roku, a pozostałe kraje otrzymają swoje wersje 2 października. W planach jest wyłącznie wydanie pecetowe.

W grze wcielimy się w postać znanego z pierwszej części awanturnika imieniem Fentom Paddock. Kampania toczyć się będzie w latach 40-tych i 50-tych ubiegłego wieku, a jej fabuła obracać się ma wokół porwania rodziny bohatera przez jego potężnych wrogów. Podczas przygody odwiedzimy wiele różnych krajów, w tym te znajdujące się za Żelazną Kurtyną.

Gra zaoferuje sporo zmian w porównaniu z pierwowzorem, a najważniejsza z nich zajdzie w kwestii grafiki. Pierwsze Lost Horizon oferowało popularne w gatunku przygodówek połączenie dwuwymiarowych teł i trójwymiarowych postaci. Natomiast kontynuacja postawi na pełne 3D, napędzane silnikiem Unity 5, co ma zapewnić nowe typy wyzwań. Jednocześnie wszystkie lokacje zostaną zaprojektowane tak, aby zachowały styl wizualny poprzednika.

Lost Horizon 2 będzie klasyczną przygodówką, więc podczas zabawy zajmiemy się głównie eksplorowaniem świata, prowadzeniem rozmów i rozwiązywaniem zagadek. Gra zaoferuje tradycyjny interfejs point-n-click, ale autorzy zapewnią również opcje obsługi sterowania za pomocą klawiatury lub pada.

Studio Animation Arts obiecuje dużą różnorodność łamigłówek. Nie zabraknie typowych zagadek, wymagających wykorzystywania przedmiotów, ale pojawią się także wyzwania mające postać logicznych mini-gierek. W ten sposób będziemy musieli m.in. otwierać zamki wytrychami. Warto wspomnieć, że dla zespołu będzie to pierwsza stuprocentowo trójwymiarowa produkcja. Wielu deweloperów tworzących w gatunku przygodówek źle poradziło sobie z pierwszym skokiem w 3D, więc mamy nadzieję, że Animation Arts nie powtórzy ich błędów.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-06-27 00:04:10
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow