Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Vitriol, RPG w Warszawie pod zaborem od 11 bit, z opóźnionym pokazem
Na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter polski wydawca 11 bit studios ogłosił, że będziemy musieli jeszcze nieco poczekać na szczegóły związane z projektem o roboczej nazwie Vitriol. Według wcześniejszej zapowiedzi gracze mieli dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji podczas tego lata.

W oświadczeniu możemy przeczytać, że opóźnienie wynika z tego, iż wydawca (oraz niewątpliwie deweloper – polskie studio Fool’s Theory) chce się lepiej przygotować do pokazu (wiadomo, dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz). Wiadomość jednak głosi, iż więcej informacji poznamy już „wkrótce”. Jest więc szansa, iż nastąpi to jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Na ten moment niewiele wiadomo o projekcie Vitriol. Zgodnie z tym, o czym pisaliśmy wcześniej, będzie to gra RPG skupiona na opowiadaniu historii, tworzona przez studio Fool’s Theory (autorów Seven: The Days Long Gone). Akcja produkcji zostanie osadzona w Warszawie pod rosyjskim zaborem. Tytuł ma się skupiać na ukazaniu ezoterycznej strony rzeczywistości. Warto wspomnieć, że budżet Vitriol ma przekraczać 17 milionów złotych. Możemy się więc spodziewać pełnego voice actingu i sesji motion capture.

Źródło:
"Czaruś" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-22 17:28:34
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow