Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Vikings: Wolves of Midgard - zapowiedziano nordyckie Diablo
Firma Kalypso Media zapowiedziała grę Vikings: Wolves of Midgard od studia Games Farm. Tytuł ukaże się na początku 2017 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach, przy czym już wkrótce użytkownicy Steama będą mogli zacząć składać zamówienia przedpremierowe, otrzymując przy okazji dostęp do unikalnych strojów, cyfrowego albumu ze szkicami czy też ścieżki dźwiękowej. No dobra, ale o czym w ogóle jest mowa? Z ujawnionych informacji wynika, że będzie to hack-and-slash, którego akcja zostanie osadzona w mitologii nordyckiej, a konkretniej w czasach Ragnaroku, czyli wielkiej wojny pomiędzy bogami a olbrzymami, mającej być końcem świata. Gracze wcielą się w przywódcę klanu wikingów Ulfung, którego wioska została zniszczona, a on sam postanowił stanąć na czele wojowników i uratować Midgard.Jak możecie zobaczyć na powyższej zapowiedzi wideo opublikowanej na kanale GameWatcher w serwisie YouTube, Vikings: Wolves of Midgard wygląda na takie nordyckie Diablo. Podczas zabawy będziemy walczyć z rozmaitymi mniejszymi i większymi stworami, które pozbawimy życia przy użyciu takich broni jak miecze, młoty, topory czy też łuki.

W czasie walki zdobywać będziemy krew, którą złożymy w ofierze bogom, w zamian za nowe moce i usprawnienia, a dodatkowo z czasem odbudujemy naszą wioskę, zyskując dostęp chociażby do kowala, co zapewni nam lepsze bronie. Poza tym wszystkim trzeba będzie też zmierzyć się z matką naturą w postaci straszliwej zimy Fimbulwinter.

Kampanię fabularną zaliczymy w samotności, albo w ramach sieciowego co-opa, a po zakończeniu przygody ma na nas czekać tryb New Game+. Dodatkowo twórcy szykują Trials of the Gods, czyli specjalne wyzwania, w których będzie można zdobyć wyposażenie oraz runy.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2016-07-21 18:28:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow