Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Vampyr sukcesem sprzedażowym
Francuskie studio DONTNOD Entertainment ogłosiło, że Vampyr, czyli mroczna gra RPG akcji jego autorstwa, w ciągu roku od premiery znalazł ponad milion nabywców. W efekcie odpowiedzialna za wydanie tego tytułu firma Focus Home Interactive kontynuuje współpracę z tym zespołem, a jej owocem ma być nowa produkcja, będąca „jedną z najbardziej ambitnych (gier – przyp. red.) w historii wydawcy i studia”. Owa enigmatyczna pozycja pozostaje jednak tajemnicą – nie wiemy, czy będziemy mieć do czynienia z kontynuacją Vampyra, czy też z zupełnie nowym projektem. Wydawca zwraca jedynie uwagę na fakt, że studio może się pochwalić „talentem do tworzenia bogatych światów, pogłębionych przez mistrzowską narrację i unikalny kierunek artystyczny”, co ekipa z pewnością wykorzysta, pracując nad swoim następnym dziełem.

Vampyr odniósł więc sukces finansowy, mimo że trapiły go liczne problemy. Recenzenci zwracali uwagę nie tylko na błędy, lecz również na wtórność rozgrywki, przeciętną grafikę, a także fakt, że zapewnienia deweloperów o „żywym” świecie reagującym na poczynania gracza ostatecznie w pewnym stopniu rozminęły się z rzeczywistością.

Koniec końców, gracze zaufali ekipie DONTNOD Entertainment, dzięki czemu w ciągu pierwszego miesiąca od premiery tytuł trafił w ręce ponad czterystu pięćdziesięciu tysięcy nabywców. Autorzy nie spoczęli przy tym na laurach, udostępniając we wrześniu łatkę wprowadzającą nowe tryby gry, przeznaczone dla zaprawionych w bojach „wampirów” oraz osób, które przedkładają fabułę nad walkę z przeciwnikami.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2019-04-10 15:27:34
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow