Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Vampyr - 9 minut rozgrywki z RPG-a autorów Life is Strange
Francuskie studio DONTNOD zaliczyło dobry debiut dzięki grze akcji Remember Me, a po premierze epizodycznej przygodówki Life is Strange stało się jednym z najgorętszych nowych deweloperów. Dlatego kolejny projekt zespołu, czyli RPG Vampyr, budzi olbrzymie zainteresowanie. Był on pokazywany na E3, ale rozgrywkę zademonstrowano wtedy jedynie za zamkniętymi drzwiami, a szerokiej publiczności udostępniono jedynie zwiastun. Podczas gamescomu twórcy byli już mniej skryci i dzięki temu do Sieci trafił trwającej prawie dziesięć minut zapis prezentacji.Akcja toczyć się będzie w Anglii, na początku XX wieku. Wcielimy się Jonathana E. Reida – cenionego chirurga wojskowego, który podczas powrotu z frontu I wojny światowej zostaje ugryziony przez wampira i w rezultacie sam stanie się krwiopijcą. Fabułę w dużym stopniu mają napędzać rozterki moralne głównej postaci. Jako doktor bohater będzie postrzegał wampiryzm jako chorobę, którą trzeba wyleczyć i tym samym usunąć zagrożenie, jakie stwarza dla ludzkości. Jednocześnie, aby tego dokonać zmuszony zostanie do picia ludzkiej krwi, co zazwyczaj zakończy się śmiercią ofiary.

Kluczowe znaczenie będzie mieć wybór ofiar. Każde zabójstwo ma mieć istotne konsekwencje, więc przez pozbawieniem kogoś życia trzeba się będzie dobrze zastanowić.

Konflikt moralny znajdzie też odzwierciedlenie w mechanice gry. Nasza postać nie będzie chciała zabijać, ale picie ludzkiej krwi ma być jedynym sposobem na rozwój jej mocy. Jednocześnie, im więcej osób pozbawimy życia, tym więcej potworów pojawi sie w mieście. Co więcej, kanalie zasługujące na śmierć często będą chore i tym samym zaoferują gorszej jakości krew niż zdrowa, ale niewinna osoba.

Przypomnijmy, że Vampyr zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja ma ukazać się w przyszłym roku. Zainteresowanym polecamy zapoznanie się z zapowiedzią napisaną na podstawie informacji, jakie nasz redaktor uzyskał podczas tegorocznego gamescomu:

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-21 16:37:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow