Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Underrail: Expedition pierwszym dodatkiem do RPG-a studia Stygian Software
Mamy dobre wieści dla fanów wydanego w zeszłym roku postapokaliptycznego RPG-a Underrail. Jego twórcy, czyli ludzie ze studia Stygian Software, właśnie zapowiedzieli duży płatny dodatek. Otrzymał on tytuł Underrail: Expedition i jego premiera zaplanowana została na pierwszą połowę przyszłego roku. Ma to być rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania będzie wymagało posiadania podstawowej wersji gry.

W Underrail: Expedition porzucimy znane z podstawki zatęchłe tunele metra i udamy się na ekspedycję na wody wielkiego podziemnego akwenu znanego jako Morze Czarne. Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły. Autorzy zdradzili jedynie, że podczas wyprawy odkryjemy tajemnicze ruiny, gdzie znajdziemy odpowiedzi, które rzucą nowe światło na historię tego świata.

Expedition płynnie zintegruje się z podstawową wersją Underrail i po przejściu mniej więcej połowy oryginalnej kampanii odblokowana zostanie opcja udania się na wyprawę po Morzu Czarnym. Podróże po nowych terenach będziemy odbywali zarówno pieszo, jak i na pokładzie okrętu. W sumie dodatek zaoferuje sto lokacji, wśród których m.in. znajdziemy wyspy, podziemne laboratoria oraz twierdze piratów.

Underrail: Expedition wzbogaci grę o nowe frakcje ludzkie oraz spory zestaw dodatkowych potworów. Rozszerzeniu ulegnie także wybór umiejętności, cech oraz przedmiotów, w tym także tych możliwych do opracowania w ramach craftingu. Ponadto dodatek pozwoli rozwinąć postać powyżej 25 poziomu doświadczenia, czyli limitu, który ustawiony był w wersji podstawowej.

Na tym kończą się udostępnione przez autorów informacje. Na kolejne nie powinniśmy jednak długo czekać, gdyż twórcy obiecują regularne publikowanie na oficjalnej stronie dzienników dewelopera z nowymi konkretami.

Przypomnijmy na koniec, że Underrail to gra RPG z izometryczną kamerą i turowym system walki, która ukazała się w grudniu zeszłego roku, wyłącznie w wersji na pecety. Gra została ciepło przyjęta, zarówno przez graczy, jak i serwisy branżowe.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-10-12 17:49:02
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow