Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ujawniono datę premiery Grim Dawn: Forgotten Gods
Grim Dawn to ciepło przyjęta gra z gatunku RPG akcji, która zadebiutowała na rynku 25 lutego 2016 roku. Została ona niesamowicie ciepło przyjęta przez społeczność co przełożyło się 91% pozytywnych ocen na platformie Steam. Nic dziwnego więc, że twórcy nadal rozwijają swoje dzieło. 27 marca oficjalną premierę będzie mieć drugi dodatek fabularny do tej produkcji – Forgotten Gods. Za cenę 15,99 dolarów (ok. 61 złotych) gracze otrzymają między innymi nowy tryb rozgrywki oraz dodatkowy rozdział kampanii.

Do najważniejszych nowości zalicza się rozbudowa trybu fabularnego. Rozszerzenie zaprowadzi graczy poza Imperium Erulan. Udadzą się oni na pustynię, by u boku jednego z trzech kultów Witch God, stanąć do walki z tytułowymi zapomnianymi bogami.

Forgotten Gods doda do produkcji także niekończący się tryb Shattered Realm. Poziom trudności tego rodzaju rozgrywki jest wyższy niż w przypadku podstawowej wersji gry. Gracze przeniesieni zostaną do mrocznego odbicia świata Cairn, gdzie przeciwnicy będą stanowić większe wyzwanie. Wysiłek zostanie jednak nagrodzony. Tryb Shattered Realm będzie oferować zdecydowanie lepsze przedmioty od tych, które znaleźć można w czasie standardowej rozgrywki.

Oprócz tego, dodatek zaoferuje także dodatkowe drzewko umiejętności, dziewięć konstelacji oraz pokaźną liczbę nowych elementów ekwipunku.

Forgotten Gods ma za sobą długą drogę. Został on zapowiedziany przeszło rok temu, a jego pierwotna premiera miała nastąpić w drugiej połowie ubiegłego roku. W ostateczności jednak nie udało się dotrzymać przewidywanego pierwotnie terminu. Jest to drugi dodatek do Grim Dawn po wydanym 11 października 2017 roku Ashes of Malmouth. Forgotten Gods do działania, oprócz podstawowej wersji gry, wymaga także posiadania poprzedniego rozszerzenia.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-11 19:32:07
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow