Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Udostępniono nowe demo Pathologic 2
Pod koniec ubiegłego miesiąca dowiedzieliśmy się, że Pathologic 2, czyli remake przygodowej gry akcji utrzymanej w konwencji horroru od rosyjskiego studia Ice-Pick Lodge, zadebiutuje 23 maja bieżącego roku. Jeśli czekacie na ten tytuł, lub po trailerach i zapowiedziach wciąż nie jesteście pewni, czy chcecie wydać na niego swoje pieniądze, to mamy dla Was dobre wieści. W sieci zadebiutowało nowe demo nadchodzącej produkcji.

W wydaniu tym znajdziemy dwa intra, część pierwszego dnia gry, w którym wcielamy się w postać o pseudonimie Haruspex (jeden z trzech grywalnych bohaterów) i unikalne zakończenie, które nie będzie obecne w pełnej wersji. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się chociażby firma Capcom przy okazji dema Resident Evil VII: Biohazard.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy gracze mogą osobiście sprawdzić w akcji Pathologic 2. Poprzednia taka okazja nadarzyła się w połowie września ubiegłego roku, kiedy studio Ice-Pick Lodge zdecydowało się na udostępnienie wersji alfa nadchodzącego tytułu.

Oryginalne Pathologic z 2005 roku było prawdziwą gratką dla miłośników surrealizmu i niepokojących opowieści. Tytuł od Ice-Pick Lodge zdobył grupę wiernych fanów, mimo wyraźnych niedociągnięć w jego warstwie technicznej. Świadomi błędów twórcy zdecydowali się na stworzenie jego remake'u, który został sfinansowany na Kickstarterze pięć lat temu. Ze względu na ilość zmian, oraz by odróżnić remake od remastera z 2015 roku, zdecydowali się oni na nazwanie tej wersji Pathologic 2, choć nie da się ukryć, że dla niektórych klientów może być to nieco mylące. Niewykluczone, że w pewnym stopniu wpłynie to negatywnie na sprzedaż tytułu.

Choć na razie znamy dokładną datę premiery Pathologic 2 tylko na PC, w planach jest również wersja na Xboksa One. Ma ona pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Co do wydań na inne konsole, to nie ma na razie żadnych konkretnych informacji na ich temat.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2019-04-24 15:30:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow