Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórcy Wolcen: Lords of Mayhem usunęli błąd, za którym będziecie tęsknić. Nowa aktualizacja wylądowała na Steam
Wydaje się, że najgorsze dni Wolcen: Lords of Mayhem ma już za sobą. Udana i popularna wśród fanów produkcja zaliczyła bardzo kiepski start i chociaż całkiem szybko udało się podnieść serwery, to premierowy build hack’n’slasha kryje jeszcze masę niepożądanych niespodzianek. W zalewie pomniejszych bugów do finalnego wydania przedarła się jednak istotna i lubiana przez fanów funkcja, za którą z pewnością zatęsknią, gdyż Wolcen Studio usunęło ją w najnowszej aktualizacji.

Mowa tu o możliwości zamiany unikalnych elementów wyposażenia na legendarne, które oferują jeszcze istotniejsze premie. Twórcy nie zamierzali nigdy graczom pozwalać na osiąganie tego tieru wyposażenia w drodze craftingu, sugerując, że masowa produkcja przedmiotów legendarnych mogłaby wyraźnie zmienić równowagę rozgrywki. Tym samym, jeśli mieliście okazję skorzystać z funkcji, to po nowej aktualizacji taka sytuacja się już nie powtórzy.

Oczywiście Wolcen Studio nie skupia się na usuwaniu wszystkiego, co gracze zdążyli polubić i aktualizacje opatrzone numerami 1.0.5.0 oraz 1.0.6.0 eliminują z Wolcen: Lords of Mayhem także masę nieprawidłowości, które utrudniały rozgrywkę.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2020-02-27 10:17:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow