Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórcy gry Beneath a Steel Sky pracują nad nowym tytułem
Serwis Eurogamer poinformował, że Dave Gibbons, autor gry Watchmen: The End Is Nigh, połączył siły ze studiem Revolution Software i pracującym w nim Charlesem Cecilem, jednym z głównych pomysłodawców kultowej serii Broken Sword. Obaj twórcy, którzy w przeszłości stworzyli Beneath a Steel Sky, są zaangażowani w projekt nowej gry przygodowej.

Szczegóły nie są jeszcze znane. Konkretne prace nad tytułem zaczną się dopiero wtedy, gdy obie legendy branży gier zrealizują swoje obecne projekty. W przypadku Gibbonsa chodzi o komiks The Secret Service, przygotowywany wraz z Markiem Millerem dla firmy Marvel. Z kolei Cecil tworzy kolejną produkcję z cyklu Broken Sword, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.

Jedno jest pewne – wspólny projekt będzie posiadał wiele cech charakterystycznych dla obu autorów. W rozmowie z serwisem Eurogamer Gibbons podkreślił, że tytuł będzie wyróżniać się stylem graficznym oraz wieloma elementami typowymi dla jego dzieł, m.in. opowiedzianą historią:

Jestem zaangażowany w tę nową grę od podstaw. Współpracuję przy tworzeniu jej fabuły i cała produkcją będzie nosić moje znamię. Nawet jeśli nie narysuję wszystkich elementów grafiki, z pewnością będę nadzorowal jej wygląd artystyczny.

Docelowo produkcja ukaże się prawdopodobnie na PC oraz system iOS, choć nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji w tym zakresie.

Źródło:
"Aver" - GRY-OnLine
Klemens
2012-07-04 12:31:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow