Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórcy gry Bastion zapowiedzieli zręcznościowe RPG Transistor
Bastion okazał się jedną z najmilszych niezależnych niespodzianek ostatnich lat. Gra zgromadziła pokaźny zestaw wysokich ocen i sprzedała się w ponad 1,7 mln egzemplarzy. Teraz jej twórcy zapowiedzieli swój kolejny projekt. Okazało się nim utrzymane w klimacie science-fiction RPG Transistor.

Akcja gry osadzona będzie w futurystycznym mieście. Wcielimy się w młodą kobietę, której cudem udaje się uniknąć śmierci z rąk grupy morderców. Napastnicy pozostawiają za sobą tajemniczy miecz o niezwykłych możliwościach bojowych. Posłuży on nam jako główna broń podczas kampanii, w trakcie której spróbujemy odnaleźć poprzednich właścicieli tego obiektu oraz odkryć jego prawdziwe przeznaczenie. Nie będzie to łatwe, gdyż tropem dziewczyny podążać będą wrogie siły, które nie cofną się przed niczym, aby odzyskać miecz.

Transistor będzie zręcznościowym RPG i większość czasu spędzimy walcząc z tłumami wrogów. Fabuła nie zostanie jednak potraktowana po macoszemu. Zamiast tego otrzymamy bogatą opowieść z ciekawymi postaciami. Fanów poprzedniej produkcji studia ucieszyć powinna wieść, że w grze usłyszymy głos Logana Cunninghama, czyli narratora z Bastion. Muzykę skomponuje ponownie duet w składzie Darren Korb i Ashleu Barrett.

Produkcja trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Nie wiemy jeszcze na jakie platformy zmierza Transistor. Poprzednia gra studia, czyli Bastion, ukazała się na pecety, konsole oraz urządzenia mobilne i nie ma powodu, by przypuszczać, że tym razem będzie inaczej. Grywalna wersja projektu pokazana zostanie w najbliższy weekend na targach PAX East. Wtedy zapewne otrzymamy dodatkowe informacje.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-20 18:01:19
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow