Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórcy KOTOR-a i serii Mass Effect pracują nad nową marką firmy BioWare
Firma BioWare ogłosiła w ubiegłym roku, że pracuje m.in. nad zupełnie nową marką. Teraz Casey Hudson potwierdził na Twitterze, że za tajemniczy projekt odpowiedzialne jest studio BioWare Edmonton.

Słowa producenta wykonawczego cyklu Mass Effect dają spore nadzieje fanom, że nadchodząca produkcja reprezentująca nową markę będzie trzymać wysoki poziom. Odpowiedzialne za nią studio BioWare Edmonton w głównej mierze składa się bowiem z pracowników odpowiedzialnych za wysoko oceniane Star Wars: Knights of the Old Republic i serię Mass Effect. To doświadczony sztab specjalistów - jego poprzednie produkcje bardzo przypadły do gustu graczom.

Niestety, nadal nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat tajemniczego projektu. We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się jedynie, że gra będzie osadzona w fikcyjnym uniwersum, stworzonym przez BioWare. Mamy więc pewność, że świat nadchodzącej gry nie powstanie w oparciu o istniejące licencje. Po skąpej ilości informacji można również wywnioskować, że tytuł zmierza już na konsole nowej generacji, a zapewne także na pecety.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2013-07-17 16:43:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow