Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórcy Apocalipsis zapowiadają This is Zodiak Speaking
W latach 60-tych i 70-tych w Stanach Zjednoczonych działał seryjny morderca - Zodiak - który nigdy nie został złapany. Na bazie jego historii powstanie gra This is Zodiak Speaking, którą opracuje Punch Punk Games - twórcy bardzo udanej przygodówki Apocalipsis. Za scenariusz odpowiada znany pisarz, Łukasz Orbitowski. This is Zodiak Speaking ma być thrillerem psychologicznym w stylu Zaginięcie Ethana Cartera, Virginia czy Soma, ale nie będzie to "symulator chodzenia". Podczas rozgrywki zmierzymy się z silnym wrogiem, a nasze decyzje wpłyną na zakończenie gry. Premiera planowana jest na przyszły rok, gra trafi na PC oraz konsole obecnej generacji. Wydawcą jest Klabater.

- Historie oparte na faktach, z odniesieniem do rzeczywistości, mają olbrzymi potencjał komercyjny i duże grono odbiorców. Zodiak to silna amerykańska historia, wciąż żywa na rynku amerykańskim, który – co ważne – ma ogromny wpływ na światową kulturę. Zodiak fascynuje, jest „mitem”. Gracz może przeniknąć do tego świata, dzięki stylizowanej grafice gry i filmowo zbudowanymi postaciami. Z pewnością ten tytuł będzie jednym z najciekawszych w naszym portfolio - mówi Michał Gembicki, prezes Klabatera.

Punch Punk Games pracuje także nad niezapowiedzianym jeszcze tytułem z gatunku top-down stealth-shooter, który ma zadebiutować w 2020 roku.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2018-09-30 16:16:33
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow