Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórca Stardew Valley rozstaje się z wydawcą i obiecuje, że wkrótce ogłosi coś ciekawego
Twórca Stardew Valley, Eric Barone, rozpoczyna nowy etap w karierze - ogłosił rozstanie z wydawcą Chucklefish, gdyż jest gotów, by być samodzielnym wydawcą gry w wersjach na PC, PS4, Xboksie One i PS Vita. Chucklefish wyda wersje na Switcha i urządzenia mobilne. Od 14 grudnia przy innych wersjach zobaczymy wyłącznie szyld ConcernedApe.

- Kiedy wydałem Stardew Valley, byłem zupełnie zielony w przemyśle gier - pisze Barone. - Chucklefish, mój wydawca, nadzorował dystrybucję, porty na konsole i tłumaczenia. Założył oficjalną wiki i pomógł mi przeprojektować stronę, ze wspaniałym efektem. Oczywiście, Tom Coxon wykonał fantastyczną pracę dodając kod sieciowy, dzięki czemu mógł zaistnieć tryb multiplayer. Znalazłem się teraz jednak w punkcie, w którym jestem gotów działać dalej na własną rękę. Uważam, że samodzielne wydawanie gier to cel większości niezależnych twórców i jestem szczęśliwy, że w moim przypadku jest to już możliwe. Czekajcie na kolejne ogłoszenia związane z przyszłością Stardew Valley - pojawią się już niebawem.

Chucklefish również pożegnało się ciepło z Erikiem Barone, pisząc o dumie z bycia częścią historii Stardew Valley i życząc mu sukcesów w samodzielnym wydawaniu gier.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2018-12-02 20:42:56
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow