Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórca LEGO Batman negocjuje reżyserię Dungeons & Dragons
Po latach spekulacji, w końcu zaczynamy otrzymywać pierwsze wieści o kolejnym filmie opartym na licencji najsłynniejszej stołowej gry fabularnej świata – Dungeons & Dragons. W grudniu 2017 roku dowiedzieliśmy się, że premiera filmu została zaplanowana na 23 czerwca 2021 roku, teraz poznaliśmy natomiast nazwisko kandydata na reżysera obrazu.

Jak donosi serwis Variety, negocjacje w tej sprawie prowadzone są z Chrisem McKay’em, twórcą popularnej serii Robot Chicken oraz reżyserem zeszłorocznego LEGO Batman: Film. Aktualnie amerykański filmowiec pracuje nad kolejnym superbohaterskim filmem na podstawie komiksów DC – Nightwingiem - oraz zajmuje się produkcją kontynuacji filmu LEGO Przygoda.

Nowe Dungeons & Dragons będzie drugim filmem opartym na popularnej licencji. Jego poprzednik wyreżyserowany został przez Courtneya Solomona i zadebiutował w 2000 roku, zbierając kiepskie recenzje i okazując się klapą finansową. Scenariusz nowej wersji napisze Michael Gillio. Realizowany dla Paramount Pictures film będzie jednym z pierwszych projektów studia AllSpark Pictures, założonego w październiku 2017 roku z ambicjami stania się jednym z najważniejszych graczy na hollywoodzkim rynku.

Źródło:
"Czarny Wilk" - GRY-OnLine
Klemens
2018-02-21 18:03:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow