Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Twórca Demon's Souls nie chciałby pracować nad remasterem gry, ale go nie wyklucza
5 lutego wypada 10. rocznica wydania gry Demon's Souls na PS3. Gracze chętnie sięgnęliby po zremasterowaną wersję. Przygotowano Dark Souls: Remastered, a więc From Software nie jest przeciwne odświeżaniu starszych tytułów. Obecny prezes From Software, Hidetaka Miyazaki, nie wyklucza, że remaster Demon's Souls powstanie, ale nie jest zbyt entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu.

- To tak jak w przypadku pisarzy, którzy patrzą na swe dawne dzieła, stworzone przed laty, gdy byli młodsi, i myślą "Masakra, o czym ja myślałem?" Nie chodzi o to, że czuję się zakłopotany, po prostu nie lubię powracać do swych poprzednich dzieł - wyjaśnił Miyazaki w rozmowie z Game Informerem, powtarzając, że wiele do powiedzenia w sprawie remastera ma przede wszystkim Sony.

Gdyby remaster miał powstać, Miyazaki nie byłby przeciwny, by zajęło się nim inne studio - musiałoby być tylko właściwe.

- Gdyby było to studio, które uwielbiało pierwowzór, włożyło serce i duszę w odświeżoną wersję tego tytułu, myślę, że cieszyłbym się z tego. Jest to jednak skomplikowane, ponieważ mam sentyment. Myśl o remasterze wywołuje u mnie wrażenie motylków w brzuchu i sprawia, że czuję się trochę nerwowy, więc to nie jest takie proste. Jednak rozumiem, że wielu użytkowników, graczy, fanów, uwielbia Demon's, więc gdyby udało się osiągnąć cel z pomocą studia, które docenia naszą pracę, byłoby to w porządku.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2019-01-23 14:26:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow