Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Trzy japońskie gry RPG studia Idea Factory trafią także na PC
Fani japońskich RPG dostali od studia Idea Factory prezent na święta. Trzy produkcje Compile Heart, subsydiarnego zespołu firmy, trafią w przyszłości także na PC za pośrednictwem platformy Steam. Będą to wydane na PlayStation Vita Hyperdimension Neptunia Re;Birth, część pierwsza i druga, a także dotychczas dostępne tylko dla posiadaczy PlayStation 3 Fairy Fencer F.

Szczególnie dwie części Hyperdimension Neptunia Re;Birth powinny zainteresować graczy, nie są to bowiem typowe przedstawicielki gatunku. Fabuła tych produkcji jest prześmiewcza i skupia się na pokazaniu branży gier w krzywym zwierciadle: poruszane są takie tematy jak wojny konsol czy piractwo, zaś akcja dzieje się w świecie nazwanym Gamindustri. Ostatnia z propozycji firmy Idea Factory, która miała swoją premierę we wrześniu ubiegłego roku, jest bardziej klasyczna – historia przedstawiona w tym jRPGu opowiada o chłopaku, poszukującym legendarnych broni w uniwersum będącym areną walk pomiędzy bogami.

Wszystkie trzy produkcje trafią na PC za pośrednictwem platformy Steam, to jednak jedyne, co na razie wiemy. Szczegóły na temat ceny, wymagań sprzętowych czy przede wszystkim daty premiery poznamy prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości.

Źródło:
Jakub Mirowski - GRY-OnLine
Klemens
2014-12-28 09:18:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow