Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Torment: Tides of Numenera z patchem 1.1.0 na PC – część brakującej zawartości dodana
Premierze gry Torment: Tides of Numenera towarzyszyły kontrowersje związane z zawartością, której implementację zapowiedziano podczas kickstarterowej zbiórki pieniędzy na ten tytuł (w 2013 roku), a która ostatecznie do niego nie trafiła. Studio inXile Entertainment szybko obiecało, że dostarczy graczom co nieco z tego, co przyrzekło, w darmowych aktualizacjach – i teraz, niecałe trzy miesiące po debiucie tego RPG, słowo zmieniło się w ciało.

Wczoraj deweloper wypuścił aktualizację Servant of the Tides (tudzież po prostu patch 1.1.0). Na razie jest ona dostępna tylko na komputerach osobistych, ale w „niedalekiej przyszłości” pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Łatka zawiera przede wszystkim siódmą postać, którą można wcielić do drużyny. Jest to Oom – tajemnicza istota, stanowiąca żywą masę jakiejś mazi, którą kształtują nasze decyzje. Kompana tego można zwerbować tylko w Klifach Sagusa – na początkowym etapie przygody – więc jest to atrakcja głównie dla graczy, którzy dopiero zaczynają grę albo zamierzają przejść Tormenta jeszcze raz.

Co poza tym? Druga ważna nowość to Voluminous Codex – wbudowane w grę kompendium wiedzy (leksykon), w którym gromadzą się informacje o spotykanych postaciach, odwiedzanych miejscach etc. Oprócz tego rozbudowano system rozwoju postaci, umożliwiając osiągnięcie maksymalnie 6. szczebla (Tier), wzbogacono interfejs o kilka nowych funkcji (np. łatwiej dostępne informacje o nastawieniu towarzyszy do Ostatniego Wygnańca), a także lepiej wyważono wybrane fragmenty rozgrywki, zarówno eksploracyjne, jak i kryzysowe.

Źródło:
"Draug" - GRY-OnLine
Klemens
2017-05-17 17:56:17
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow