Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Titan Siege - otwarta beta polskiej wersji ruszy 23 sierpnia
Dwa miesiące temu informowano, że firma Cenega została dystrybutorem korzystającego z modelu darmowego z mikropłatnościami MMORPG Titan Siege, czego skutkiem ma być m.in. lokalizacja oraz polskie serwery. Jakiś czas temu ruszyły zamknięte beta testy, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy wejdą one w fazę otwartą.

Cenega właśnie ogłosiła, że otwarta beta wystartuje 23 sierpnia tego roku. Co ważne, stworzone na jej potrzeby postacie nie zostaną usunięte z serwerów po premierze pełnej wersji. Można więc będzie kontynuować przygody bez zabawy od zera.

Przypomnijmy, że Titan Siege otrzyma lokalizację kinową (napisy), za którą odpowiada firma QLOC S.A. Poza dedykowanymi polskimi serwerami dostaniemy także rodzimych Game Masterów oraz lokalne eventy w grze, z nagrodami przygotowanymi specjalnie z myślą o fanach z naszego kraju.

Titan Siege zostało opracowane wyłącznie z myślą o pecetach. Na rynku amerykańskim gra zadebiutowała w styczniu zeszłego roku, gdzie została przyjęta dosyć ciepło, zyskując pochwały za obszerną zawartość i dobre wykonanie. Krytyka obejmowała głównie brak nowych rozwiązań w porównaniu do innych produkcji z gatunku MMORPG.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2017-08-19 17:39:08
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow