Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Titan Quest: Ragnarok - zadebiutował dodatek do popularnego hack-and-slasha
Wydana pod koniec sierpnia 2016 roku gra Titan Quest Anniversary Edition, czyli ulepszona wersja popularnego hack-and-slasha Titan Quest, wypuszczona z okazji jego dziesiątych urodzin, doczekała się dodatku Ragnarok. Kupicie go na Steamie w promocyjnej cenie 53,99 zł (obowiązuje do 24 listopada – później koszt zakupu wzrośnie do 71,99 zł), w zamian otrzymując sporo nowej zawartości.

W rozszerzeniu trafiamy na niezbadane terytoria północnej Europy, gdzie czeka na nas kolejna przygoda w ramach dużego, a właściwie to największego z wszystkich aktów. Nowa historia i dodatkowe lokacje to jednak nie wszystko, co znajduje się w Ragnarok. Zwiększono m.in. maksymalny poziom doświadczenia do 85 levelu. Pojawiło się dziesiąte mistrzostwo, które w połączeniu ze starymi daje w sumie 45 kombinacji. Nie zabrakło również niedostępnego wcześniej wyposażenia – od celtyckich tarcz i germańskich broni, aż po kolejne artefakty i talizmany. Dodatkowo dodatek pozwala na ulepszanie przedmiotów, w tym nawet legendarnych.

Naturalnie nową lokacje zamieszkują niewidziane wcześniej postacie i potwory. Dodano więcej możliwości personalizacji postaci. Poza tym, deweloperzy zaktualizowali poprzednie akty przygody, dzięki czemu wracając do starych lokacji możecie natrafić na nowe przedmioty i tajemnice.

Rozszerzenie poprawia także oprawę graficzną – pojawiły się nowe shadery i efekty, ulepszona fizyka oraz zmieniony interfejs gracza. Wszystko to uzupełnia więcej opcji personalizowania sterowania oraz poprawione narzędzia modyfikowania.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2017-11-18 17:42:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow