Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Ward 25: The Silver Case - zapowiedziano remaster przygodówki Sudy 51
W październiku zeszłego roku na pecety trafiła odświeżona wersja The Silver Case, czyli detektywistycznej przygodówki, której projektantem był Suda 51, znany z takich gier jak Lollipop Chainsaw, Killer is Dead czy serii No More Heroes. Natomiast w zeszłym miesiąc remaster doczekał się wersji na PlayStation 4. Projekt musiał sobie dobrze poradzić na rynku, gdyż studio Grasshopper Manufacture właśnie ogłosiło, że podobnemu liftingowi poddana zostanie kontynuacja, czyli The Silver Case: Ward 25.

Gra ukazała się w formie epizodycznej na telefony w latach 2005-2007 i nigdy nie opuściła granic Kraju Kwitnącej Wiśni. Remaster zatytułowany zostanie The Ward 25: The Silver Case. Na razie nie podano platform sprzętowych, ale prawie na pewno będą to PC i PlayStation 4.

Gra oferuje samodzielną historię, ale przewija się w niej wiele postaci z The Silver Case. Kampania składa się z trzech rozdziałów i każdy z nich stanowi zestaw spraw kryminalnych do rozwiązania, głównie różnego rodzaju morderstw. Początkowo wydają się one ze sobą niezwiązane, ale wraz z rozwojem fabuły powoli odkryjemy wątki łączące część śledztw.

Ponownie możemy spodziewać się ulepszeń interfejsu i grafiki. Tym razem zapewne autorzy będą jednak musieli podejść do sprawy bardziej ambitnie. Oryginalna wersja była bowiem mocno ograniczona możliwościami technologicznymi ówczesnych telefonów, zarówno pod względem grafiki, jak i mechanizmów rozgrywki, więc deweloperzy będą musieli włożyć więcej pracy w remastera. Ponadto autorzy zapowiedzieli, że poza oryginalnymi rozdziałami, nowa wersja otrzyma także kilka nowych.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2017-05-21 15:20:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow