Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Sexy Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka
Znane z platformówki Deadlight i nachodzącego Rime studio Tequila Works ogłosiło, że wspólnie z brytyjskim zespołem Cavalier pracuje nad grą The Sexy Brutale, czyli pełną czarnego humoru brutalną przygodówką, w której większość łamigłówek będzie sprowadzała się do wymyślenia sposobu zapobieżenie morderstwom gości kasyna.

Akcja toczyć się będzie wewnątrz tytułowego The Sexy Brutale, czyli dawnej angielskiej rezydencji, która została przeobrażona w dziwaczne kasyno przez tajemniczego mężczyznę znanego jako Markiz. My wcielimy się w starego księdza imieniem Lafcadio Boone. W trakcie jednego tylko dnia wszyscy inni goście zostaną zamordowani przez służbę kasyna. My otrzymamy jednak szansę na ich ocalenie, gdyż wpadniemy w pętle czasową, niczym w Dniu świstaka, gdzie jedna doba będzie odtwarzana bez końca.

Podczas zabawy gracz będzie musiał poznać okoliczności każdego morderstwa, najczęściej wielokrotnie obserwując jak do niego dochodzi. Tę wiedzę wykorzystamy następnie do wymyślenia sposobu na powstrzymanie tragedii. Przy okazji odkryjemy także ponurą historię rezydencji i dowiemy się, jakie motywy stoją za próbami zabicia wszystkich gości.

Zabawa w The Sexy Brutale wymagać będzie eksploracji, prowadzenia rozmów oraz rozwiązywania zagadek. Nie zabraknie także okazjonalnych wyzwań skradankowych. Rezydencja podzielona zostanie na wiele sekcji i każda oferować ma inne łamigłówki, postacie i scenariusze. Rozgrywka ma być bardziej dynamiczna niż w typowych przygodówkach, gdyż systemy sztucznej inteligencji będą symulowały życie gości i służby, jak również ich reakcje na wszystkie wydarzenia.

W sumie będziemy musieli ocalić dziewięciu gości. Każdy z nich ma być mocno ekscentryczną postacią, a autorzy obiecują, że również metody ich morderstw okażą się bardzo pomysłowe. W nagrodę za ratowanie życia tych ludzi nasza postać dostawać ma nowe moce specjalne, które ułatwią poradzenie sobie z kolejnymi wyzwaniami.

The Sexy Brutale zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-16 20:01:45
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow