Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Outer Worlds zaoferuje specjalne ekrany ładowania odwołujące się do wyborów podejmowanych przez gracza
W rozmowie z redakcją serwisu Game Informer deweloperzy z odpowiedzialnego za grę RPG The Outer Worlds studia Obsidian Entertainement ujawnili nieco smaczków, które z pewnością docenią gracze. Jak dowiedzieliśmy się już wcześniej, The Outer Worlds nie będzie typowym sandboksowym RPG z otwartym światem, który ma pochłonąć na seki godzin. Twórcy postawili na zdecydowanie bardziej zwartą formę i specjalną narrację, a najważniejszym czynnikiem determinującym przebieg fabuły będą podejmowane przez graczy wybory.

Z tym wiąże się jedna z ciekawostek, która z pewnością rzuci się nam w oczy podczas oczekiwania na przejście do kolejnych etapów gry. Twórcy przygotowali szereg ekranów ładowania, które w formie ulotki propagandowej będą chwalić lub piętnować podejmowane przez nas działania. Te stylizowane są na formę typowych ilustrowanych plakatów agitacyjnych popularnych w XX wieku. Warto dodać, że punktem odniesienia dla oceny naszych zachowań będzie wola głównej korporacji rządzącej wykreowanym światem – Board. Według kilku twórców to właśnie ekrany ładowania będą jedną z ciekawszych form artystycznych w The Outer Worlds, ale żeby zobaczyć je wszystkie, będziemy musieli ukończyć grę wielokrotnie.

The Outer Worlds ukaże się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Twórcy nie ujawnili jeszcze oficjalnej daty premiery.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-02-21 18:26:54
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow