Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Outer Worlds - autorzy o długości gry
Cały czas docierają do nas świeże konkrety odnośnie The Outer Worlds, czyli RPG studia Obsidian Entertainment. Teraz dowiedzieliśmy się trochę nowego na temat planowanej długości gry.

wywiadzie dla magazynu Game Informer deweloperzy zdradzili, że przejście The Outer Worlds powinno zająć od 15 do 40 godzin, zależnie od tego, jaki styl rozgrywki wybierzemy. Osoby preferujące podejście skradankowe spędzą z grą więcej czasu niż gracze stawiający na otwarte konfrontacje. W sumie tytuł ma być trochę mniejszy niż debiutancka produkcja zespołu, czyli Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords.

Oczywiście, produkcja zaoferuje wiele opcjonalnych misji pobocznych, które będą mogły solidnie wydłużyć rozgrywkę. W sumie jednak The Outer Worlds ma być średniej wielkości grą i autorzy ostrzegają, żeby nie spodziewać się wielkiego RPG-a na setki godzin.

Podczas projektowania gry deweloperzy uznali, że zamiast tworzyć gigantyczny świat, na co i tak nie mieli za bardzo budżetu, lepiej będzie skoncentrować się na mniejszej, ale bardziej dopracowanej produkcji. Twórcy chcą, aby kampanię dało się przechodzić wielokrotnie bez uczucia znużenia.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-10 12:19:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow