Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Occupation – gameplay z obiecującej przygodówki autorów Ether One
Za dziesięć dni na rynku zadebiutuje gra The Occupation, czyli przygodówka brytyjskiego studia White Paper Games, mającego na koncie ciepło przyjęte Ether One. Aby umilić nam oczekiwanie na swoją nową produkcję autorzy udostępnili świeży gameplay.

Materiał trwa prawie dziesięć minut i daje niezłe pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja The Occupation. Możemy na nim zobaczyć m.in. system rozmów, eksplorację oraz gromadzenie poszlak podczas śledztwa. Pojawiają się także sekcje skradankowe, pozwalające bohaterowi m.in. podsłuchać rozmowy postaci niezależnych czy uniknąć strażników.The Occupation to przygodówka, ale pod względem struktury rozgrywki autorzy wzorowali się na takich seriach jak Deus Ex, Thief czy Dishonored, czyli tzw. immersyjnych symulacjach. Nie znajdziemy tutaj żadnej walki, ale świat gry ma dynamicznie reagować na nasze poczynania i decyzje, a większość celów będzie można więc osiągnąć na wiele różnych sposobów.

Gameplay daje tego dobry przykład. W pewnym momencie kampanii gracz będzie musiał zakraść się do zamkniętego biura. Kierujący postacią w zapisie rozgrywki zdecydował się na wejście do pomieszczenia przez okno. Równie dobrze mógł jednak np. zakraść się tunelami wentylacyjnymi, wyłączyć prąd do budynku, co spowodowałoby dezaktywację elektronicznego zamka w drzwiach lub podejrzeć jak jedna z pracownic wpisuje do niego kod dostępu.

Przypomnijmy na koniec, że The Occupation zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 5 marca tego roku, równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-23 13:35:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow