Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut ukaże się we wrześniu
Studio NeocoreGames, w przesłanej wiadomości prasowej, zapowiedziało The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, czyli zbiorcze wydanie trzech gier z serii The Incredible Adventures of Van Helsing, dedykowane komputerom osobistym. Będzie to nieco dziwny pakiet, gdyż wszystkie części nie zostaną udostępnione osobno w menu głównym, lecz deweloperzy połączą je w jedną dużą grę ze „zmodyfikowaną lub dodaną zawartością”, która zapewni ponad 50 godzin rozgrywki w kampanii. Od samego początku dostępnych ma być sześć klas postaci, doczekamy się zmodyfikowanego i bardziej rozbudowanego drzewka umiejętności, a maksymalny poziom postaci zostanie ustalony na 80 level w kampanii i 100 w przypadku innych trybów gry.

Wśród nich znajdziemy multiplayer (czteroosobowy co-op, Touchdown, Arena i Battle Royal), endgame, dzienne oraz tygodniowe misje i wyzwania, a także dwadzieścia specjalnych map, z losowo dobieranymi stworami, zasadami i celami. Wszystko to uzupełniać ma możliwość stworzenia nowego bohatera, albo wykorzystania od razu postaci na 80 poziomie.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut sprzedawane będzie oczywiście jako samodzielna produkcja za niecałe 45 dolarów, czyli około 170 zł. Jeżeli jednak należycie do grona osób, które posiadają już wszystkie trzy części tego hack-and-slash, to nowe wydanie otrzymacie za darmo. Premiera produkcji odbędzie się we wrześniu bieżącego roku.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że studio pochwaliło się, że sprzedaż gier z serii The Incredible Adventures of Van Helsing przekroczyła milion egzemplarzy.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-01 22:07:42
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow