Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls VI powstanie, ale nieprędko
Niedługo do sprzedaży trafi Fallout 4: Nuka World, czyli ostatni duży dodatek do zeszłorocznego postapokaliptycznego przeboju studia Bethesda. Nic dziwnego zatem, że fani zaczynają dopytywać o następny projekt zespołu. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to szósta odsłona cyklu The Elder Scrolls.

Dyrektor marketingu firmy, Peter Hines, stwierdził na Twitterze, że choć The Elder Scrolls VI znajduje się w planach studia, to obecnie nie trwają prace nad tym projektem. Nie wiemy, czy oznacza to, że nawet nie ruszyła pre-produkcja, czy też chodzi wyłącznie o tworzenie samej gry.

Hines wytłumaczył proces decyzyjny zespołu w wywiadzie dla serwisu MMORPG.com. Wyjaśnił w nim, że studio Bethesda nie powinno być traktowane niczym automat tylko z dwoma przyciskami, po jednym dla marek Fallout i The Elder Scrolls, które wciskane są naprzemiennie. Zespół wcześniej zajmował się głównie kolejnymi odsłonami The Elder Scrolls, potem postawiono na Fallouta 3, aby rozszerzyć horyzonty deweloperskie zespołu. Obecnie twórcy ponownie mają ochotę na spróbowanie czegoś odmiennego. Hines nie stwierdził tego wprost, ale z jego wypowiedzi wynika, że następnym projektem studia może być nowa marka i dopiero po niej przyjdzie kolej na The Elder Scrolls VI.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-17 15:56:03
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow