Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls V: Skyrim - premiera narzędzi moderskich i ulepszonych tekstur
Zgodnie z zapowiedziami studio Bethesda wypuściło narzędzia moderskie do The Elder Scrolls V: Skyrim. Ponadto udostępniono aktualizację zwiększającą szczegółowość tekstur.

Zapowiadając kilka dni temu rychłą premierę narzędzi moderskich do gry The Elder Scrolls V: Skyrim studio Bethesda obiecało, że poza edytorem gracze pecetowi otrzymają też dodatkowy prezent. Okazał się nim nowy zestaw tekstur o wyraźnie większej szczegółowości od tych, które mogliśmy oglądać w podstawowej wersji.

Oczywiście, zwiększenie szczegółowości grafiki powoduje również podwyższenie wymagań sprzętowych. Do bezproblemowej zabawy będziecie potrzebowali minimum 4 GB RAM oraz karty grafiki z 1 GB pamięci.

Nowe tekstury widoczne są szczególnie na tarczach i ubraniach postaci. W przypadku otoczenia nie ma już tak dramatycznych różnic. Oczywiście, wszystkie te zmiany mogą powodować konflikty z fanowskimi modyfikacjami grafiki. Nie jest to jednak powód do rozpaczy, ponieważ autorzy większości z tych projektów na pewno zadbają o zagwarantowanie ich kompatybilności z oficjalną aktualizacją Bethesdy.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2012-02-08 10:45:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow