Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls V: Skyrim - patch 1.2 źródłem nowych błędów
Pomimo wydania kolejnej łatki do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, w najnowszej produkcji studia Bethesda Softworks wciąż pozostaje wiele rzeczy do poprawy. Jakby tego było mało, wśród graczy wywołały oburzenie kolejne błędy powstałe po zainstalowaniu patcha z numerem 1.2.

Okazało się, że choć najnowsza aktualizacja rozwiązała część problemów, z którymi gracze borykali się od momentu premiery, to w dalszym ciągu nie rozwiązano najistotniejszych. Użytkownicy narzekają między innymi na spadki płynności oraz doczytywanie niektórych tekstur.

W Internecie pojawiły się również doniesienia dotyczące nowych problemów, które nie występowały przed zaktualizowaniem gry. Szczególne oburzenie wzbudziły zgłoszenia związane z niewykrywaniem odporności bohatera na magię. Część osób zarzucała firmie Bethesda, że w ten sposób całkowicie zniszczyła ich postacie i nie są w stanie kontynuować wątku fabularnego. Każdy pojedynek z wrogimi czarodziejami kończy się dla nich natychmiastową egzekucją i do tej pory nie udało się znaleźć żadnego rozwiązania tej kwestii. Twórcy gry zapewnili tylko lakonicznie, że „badają tę sprawę”.

Oprócz tak istotnych problemów, pojawiły się również bardziej absurdalne, jak choćby smoki latające… do tyłu. Cóż, trzeba przyznać, że kto jak kto, ale firma Bethesda przyzwyczaiła już graczy do niedopracowania swoich produkcji. Wszystkie osoby, które miały kontakt z poprzednimi tytułami tego studia, wiedzą, ile czasu zajmuje mu naprawienie wszystkich istotnych błędów.

Na oficjalnym forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim użytkownicy przygotowali specjalną listę obejmującą wszystkie znane problemy. Jeżeli w trakcie rozgrywki natrafiliście na niewymieniony tam błąd, to warto go zgłosić. W związku z licznymi problemami aktualizację 1.2 wycofano z serwisu Steam.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-12-01 15:21:14
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow