Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls V: Skyrim – nowe screeny i szczegóły DLC Dragonborn
Studio Bethesda Softworks zaprezentowało nowe screeny z DLC Dragonborn do gry The Elder Scrolls V: Skyrim oraz podało garść informacji na jego temat – jak dotychczas dostępny był jedynie zwiastun rozszerzenia.

Jak wiadomo, w Dragonborn udamy się na wyspę Solstheim, na której w 2003 roku rozgrywały się wydarzenia dodatku Przepowiednia do gry The Elder Scrolls III: Morrowind. Jest ona pokryta śniegiem i przypomina znacznie krajobraz prowincji Skyrim. Zamieszkują ją głównie dunmerzy (mroczne elfy) oraz lokalna populacja skaali, czyli nordów czczących niedźwiedzie i wilki.

Zgodnie z informacjami podanymi przez studio Bethesda Softworks, na wyspie Solstheim odwiedzimy „pokryte popiołem równiny i skute lodem doliny” oraz nowe miasta i wioski, m.in. górniczą osadę Raven Rock. Naszym zadaniem będzie poznanie tajemnicy powrotu „pierwszego z dovakhiinów”. To właśnie wokół tego wątku fabularnego zostanie zbudowana cała seria nowych misji, które najprawdopodobniej doprowadzą do walki z potężnym władcą smoków. Bohater uzyska możliwość korzystania z nowych zdolności i czarów, jak chociażby umiejętność oswojenia smoka, czy też smoczy aspekt (ang. Dragon Aspect), wzmacniający inne posiadane krzyki oraz pozwalający wyprowadzać potężne uderzenia. Część mocy odkryjemy po udaniu się do mrocznego królestwa deadrycznego.

Twórcy zapowiadają również nowe rodzaje broni – ze stali Stalhrim, oraz chitinowe i kościane pancerze. Te ostatnie są charakterystyczne dla Morrowinda, gdzie nosiła je zazwyczaj arystokracja dunmerów. Ponadto udostępnionych zostanie wiele podziemi i licznych przeciwników, w tym stworzonych z popiołu „ash spawns” oraz rieklingów, czyli potomków mieszkających pod ziemią falmerów, znanych już od czasów dodatku Przepowiednia.

Premiera Dragonborn zapowiadana jest na 4 grudnia. Jak na razie wspomniano jedynie o wersji na Xboksa 360, która ma kosztować 20 dolarów (ok. 66 zł) lub 1600 punktów Microsoftu. Nie jest jednak wykluczone, że wydania na PC i PlayStation 3 ukażą się krótko potem, ponieważ umowa pomiędzy Bethesda Softworks a firmą Microsoft na czasową wyłączność DLC do Skyrima dotyczyła wyłącznie pierwszych dwóch rozszerzeń.

Źródło:
"Aver" - GRY-OnLine

th Dragonborn2 190617,1.jpg

th Dragonborn2 190620,2.jpg

th Dragonborn2 190620,3.jpg

th Dragonborn2 190620,4.jpg

th Dragonborn2 190620,5.jpg

th Dragonborn2 190620,6.jpg

th Dragonborn2 190644,1.jpg
Klemens
2012-11-16 19:05:45
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow