Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls V: Skyrim – narzędzia modderskie zadebiutują w styczniu. Więcej poprawek w drodze
Bethesda Softworks ujawniła, że darmowy pakiet oficjalnych edytorów do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, znany jako Creation Kit, zostanie wydany w styczniu przyszłego roku na pecetach. Wszyscy fani produkcji będą mogli ściągnąć narzędzia i stworzyć za ich pomocą własne przygody. Opublikowanie ich w sieci dla innych użytkowników będzie banalnie proste.

Wraz z wydaniem Creation Kit Bethesda uruchomi nowy serwis typu Wiki zawierający informacje o edytorach i wypuści kilka filmów wprowadzających. To na pewno przyda się osobom, które wcześniej nie bawiły się w tworzenie modów. Sam Creation Kit to zestaw narzędzi, za pomocą których stworzono Skyrim – otrzymamy więc potężne możliwości.

Zestaw narzędzi będzie kompatybilny z platformą Steam Workshop, dzięki której użytkownicy Steama umieszczą swoje kreacje w sieci za pomocą jednego kliknięcia, a nawet będą mogli podawać linki do nich na innych stronach. System firmy Valve pozwoli także przeglądać, oceniać i dodawać do kolejki ściągania twórczość innych użytkowników z dowolnego urządzenia: peceta, czy np. smartfona.

Bethesda skomentowała także patcha 1.2, który poprawił kilka niedociągnięć i przy okazji przyniósł nowe błędy. Firma wyda kolejną aktualizację w następnym tygodniu, aby uporać się z takimi wpadkami jak niewłaściwie działający system odporności postaci. Po świętach producent będzie kontynuował prace nad usprawnieniami. W pierwszej kolejności będą otrzymywać je posiadacze pecetów.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2011-12-02 12:32:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow