Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls Online za darmo przez najbliższy tydzień
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii The Elder Scrolls. Autorzy MMO The Elder Scrolls Online, które zadebiutowało w 2014 roku i zostało osadzone w uniwersum tego popularnego cyklu, przygotowali specjalną promocję dla osób potencjalnie zainteresowanych tytułem. Od jutra, od godziny 16.00, wszyscy chętni będą mogli całkowicie za darmo ściągnąć klienta produkcji i przez kolejny tydzień (a więc do 18 kwietnia) bawić się z jej pełną wersją bez dodatkowych kosztów.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online dostępne jest na trzech platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Promocja obejmuje wszystkie z nich. Warto jednak pamiętać, że zabawa z MMO na Xboksie One wymaga opłacenia abonamentu Xbox Live Gold. W przypadku platformy Sony nie musimy jednak posiadać subskrypcji PlayStation Plus. Rozpoczynając zabawę otrzymujemy jedynie bazową edycję gry bez płatnych DLC i rozszerzeń. Na naszym koncie znajdzie się jednak 500 koron, które pełnią funkcje premiowej waluty, za którą można kupić przedmioty kosmetyczne oraz bonusy do doświadczenia. Zbudowaną postać oraz zdobyty ekwipunek będziemy mogli wykorzystać ponownie po zakupie pełnej wersji gry.

Do 2015 roku The Elder Scrolls Online wymagało opłacania miesięcznej subskrypcji. Twórcy zrezygnowali z tego rozwiązania na rzecz jednorazowego zakupu pełnej wersji gry oraz regularnie wydawanych dodatków. Po zmianie modelu biznesowego wprowadzono także mikrotranskacje oraz wspomnianą już premierową walutę.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine
Klemens
2017-04-10 19:27:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow