Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – nowy dodatek z premierą w sierpniu
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited doczeka się nowego dodatku fabularnego. W rozszerzeniu The Imperial City zwiedzimy tytułowe miasto, oblegane przez siły dowodzone przez Molag Bala, daedrycznego księcia, zwanego także Bogiem Intryg. Naszym zadaniem będzie wyzwolenie lokacji spod demonicznego jarzma.

The Imperial City wprowadzi do gry nową lokację, podzieloną na sześć pomniejszych dzielnic, w których nie zabraknie zadań do wykonania, zarówno w formie rozgrywek PvE jak i rywalizacji PvP. Do naszej dyspozycji oddane zostaną też trzy lochy – Imperial Sewers, White-Gold Tower i Imperial Prison, dostępne w dwóch wariantach – normalnym i przeznaczonym dla weteranów, czyli osób na wyższym poziomie doświadczenia.

Nadchodzące rozszerzenie do The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited doda też niespotykaną wcześniej walutę, nazwaną Kamieniami Tel Var. Ten nietypowy środek płatniczy będziemy mogli wykorzystać na wysokopoziomowy ekwipunek lub też do otwierania skarbców, w których czekają na nas rzadkie i potężne przedmioty.

The Imperial City w trafi do graczy PC i Mac już 31 sierpnia. Posiadacze konsol Microsoftu będą mogli zapoznać się z nową zawartością 15 września, zaś na konsolach Sony dzień później, 16 września.

Abonenci The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited będą mogli pobrać rozszerzenie bez dodatkowych opłat. Pozostali gracze muszą liczyć się z wydatkiem 2500 Koron (wirtualna waluta dostępna w grze).

Źródło:
"shav" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-15 19:19:18
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow